• Ruch Chorzów - TOP 10 GOLI sezonu 2013/2014
 • Sezon 13/14 oprócz znakomitego wyniku jaki osiągnął Ruch Chorzów obfitował w wiele pięknych goli tej drużyny. Nie brak tutaj świetnych akcji i strzałów z dystansu. Powyższe zestawienie jest moim subiektywnym rankingiem najlepszych goli Ruchu z minionego sezonu.
  Montaż: Grzegorz Grabowiec
  Muzyka: UCL Magazine Soundtrack
  https://twitter.com/EsioGrabo
 Dodał: Milanos,    Data dodania: 2014-06-03 23:07:32,    Ilość wyświetleń: 2173
Film NAJNOWSZE W Sezon 2013/14
 • 100. Wielkie Derby Śląska
 • Filmik ze zwycięskich dla Ruchu jubileuszowych 100. Wielkich Derbów Śląska. Z powodu wcześniejszych problemów technicznych dokończyłem ten film dopiero w marcu. Myślę, że było warto, gdyż był to mecz który zdaniem wielu ekspertów był najlepszy w Ekstraklasie w 2013 roku. Poza tym na trybunach panowała świetna atmosfera, a kibice zadbali o znakomitą oprawę. Poza tym, jest to też pierwszy film w którym sporo nagranych zdjęć jest mojego autorstwa. Dzięki Niebiescy.tv miałem okazję zza linii bocznej boiska kamerować to co dzieje się wokół niego. Film Autorstwa Grzegorza Grabowiec (Esio)
 • Gerard Cieślik - Legenda Bez Końca
 • Film autorstwa Grzegorza Grabowiec (Esia) poświęcony osobie niedawno zmarłego Gerarda Cieślika. Był on nie tylko legendą Ruchu Chorzów, ale i całej polskiej piłki nożnej. Świadczą o tym jego wspaniałe bilanse bramkowe w klubie i reprezentacji, zdobyte trofea, a także fakt, iż został wybrany najlepszym zawodnikiem 50-lecia PZPN. Ponad to Pan Gerard był wielką osobowością. Nie interesowała go sława i pieniądze. Nie lubił, gdy nazywano go bohaterem. Zawsze podkreślał, że sukcesy były zasługą wszystkich zawodników drużyny. Całą karierę, bądź też przygodę z piłką (jak sam Gerard Cieślik uważał) spędził w jednym klubie, przy czym kilkakrotnie odrzucał lukratywne oferty o wiele bogatszych drużyn. Pokazywał tym samym ogromne przywiązanie do Ruchu Chorzów i miejsca z którego pochodzi, za co zyskał szacunek na zawsze. Na jego pogrzebie i pożegnaniu na Cichej 6 zjawiło się 5 tys. sympatyków "Niebieskich" i nie tylko. Świadczy to również o potędze chorzowskiego klubu. Mało kto z osób chodzących obecnie na mecze widział na własne oczy grającego Cieślika, a jednak tradycja i wiedza na temat tej legendy została przekazana przez kolejne pokolenia. Mimo że Gerard Cieślik umarł, pamięć o nim pozostanie nieśmiertelna. Jest on Legendą bez końca.
Film DOŁĄCZ DO NAS!